Nasze wartości

Sandoz — to firma, która chce być na pierwszym miejscu. Być pierwszym to nie tylko wyróżniać się spośród konkurencji, ale i wpływać na kształt całego rynku. Naszym celem jest jakościowa zmiana w segmencie leków odtwórczych i zwiększenie ich dostępności.

• DOSTĘPNOŚĆ

Firma Sandoz ma wizję zdrowszego świata, w którym każdy ma dostęp do potrzebnych mu leków – niezależnie od tego, kim jest lub gdzie mieszka.

• PRZYSTĘPNA CENA

Dążymy do tego, aby coraz więcej pacjentów mogło korzystać z przystępnych cenowo leków wysokiej jakości. Nasze działania maja na celu łagodzenie skutków chorób, a także spowolnienie wzrostu kosztów opieki zdrowotnej na świecie.

• INNOWACYJNOŚĆ

Nie poprzestajemy na wytwarzaniu tańszych kopii leków. Przeciwnie, poszukujemy nowatorskich, zaawansowanych rozwiązań, które mogą wywierać faktyczny wpływ na życie pacjentów.

• CZŁOWIEK NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ

Na pierwszym planie są zawsze ludzie: pacjenci, lekarze, farmaceuci, partnerzy biznesowi czy pracownicy. Ich potrzeby mają dla nas największe znaczenie. Szanujemy różnice kulturowe, religijne i społeczne, z którymi codziennie stykamy się w pracy.

• NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają oferować pacjentom leki najwyższej jakości. Dysponujemy nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi na pięciu kontynentach i nadal inwestujemy w rozwój. Znani jesteśmy z rygorystycznego podejścia do jakości i wprowadzania nowych standardów w branży leków generycznych. To wszystko sprawia, że od dawna cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

• ZAWSZE KROK PRZED INNYMI

Przykładamy ogromną wagę do takiego procesu opracowywania i wytwarzania leków generycznych, aby mogły jak najszybciej dotrzeć do pacjentów. Doświadczenie, procedury pracy, elastyczność i globalna sieć pozwalają nam szybko reagować na potrzeby rynku.

Select a category

Related content

Cztery filary odpowiedzialności

Cztery filary odpowiedzialności

Jako część koncernu Novartis, Sandoz Polska zobowiązuje się przestrzegać czterech zasad odpowiedzialności korporacyjnej Novartis

Historia firmy Sandoz

Historia firmy Sandoz

Sandoz - to firma o XIX-wiecznych korzeniach. Dowiedz się więcej