Dlaczego warto pracować w firmie Sandoz?

Należymy do ścisłej czołówki firm farmaceutycznych w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy Novartis - jednego z największych koncernów branży farmaceutycznej w skali globalnej. Nasza działalność to nie tylko produkcja i sprzedaż wysokiej jakości leków, lecz również wyczulenie na potrzeby klienta oraz przestrzeganie najsurowszych norm etycznych. Współpracę opieramy na szybkości i prostocie działania oraz zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Obecnie we wszystkich spółkach należących do grupy Sandoz w Polsce (Sandoz Polska sp. z o.o., Lek S.A.) zatrudniamy blisko 1000 pracowników. Stale rozwijamy się i tworzymy nowe miejsca pracy w dwóch lokalizacjach: w Warszawie, w której znajduje się siedziba firmy Sandoz Polska , a także w Strykowie koło Łodzi, gdzie produkowane są nasze farmaceutyki. Oferujemy również współpracę przedstawicielom medycznym na terenie całej Polski.

Dokładamy wszelkich starań, by naszym pracownikom zapewnić jak najlepsze warunki dla stałego wzrostu efektywności pracy oraz indywidualnego i zawodowego rozwoju. Nieustannie wzbogacamy wachlarz inicjatyw i projektów doskonalenia kompetencji, identyfikacji talentów oraz nagradzania najlepszych. W ich ramach organizujemy szkolenia, warsztaty, sesje Development i Assessment Centre, oraz programy wymiany międzynarodowej.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, wieloletniej tradycji i międzynarodowemu zasięgowi działania, oferujemy stabilność zatrudnienia, oraz ścieżki karier obejmujące zarówno struktury danego działu (pionowe) jak i inne obszary organizacji (poziome). Globalny system zarządzania talentami daje naszym pracownikom możliwość budowania kariery w ramach całej Grupy Novartis.

pracownicy.jpg  Linex_junior_resized.JPG

Naszą największą wartością są ludzie, zależy nam na zapewnieniu im optymalnych warunków do pracy, jak i pozazawodowych aspektów funkcjonowania.

Dbamy o zdrowie i dobrą formę naszych pracowników, a także ich rodzin. Pakiet świadczeń socjalnych Sandoz, obejmuje m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenia a także plan emerytalny. Organizujemy zawody sportowe i propagujemy zdrowy styl życia. Wspieramy także ochronę środowiska, oraz różnorodne inicjatywy społeczne, jak zbiórki krwi, pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i potrzebującym.

Select a category

Related content

Cztery filary odpowiedzialności

Cztery filary odpowiedzialności

Jako część koncernu Novartis, Sandoz Polska zobowiązuje się przestrzegać czterech zasad odpowiedzialności korporacyjnej Novartis

Historia firmy Sandoz

Historia firmy Sandoz

Sandoz - to firma o XIX-wiecznych korzeniach. Dowiedz się więcej